Modeka


Vše začalo v roce 1946, kdy August Oberkönig založil v Beckumu společnost Beckumer Lederbekleidungswerk. Společnost navrhovala, šila a prodávala kožené oděvy pro ochranu i každodenní použití.

O dvacet čtyři let později, v roce 1970, byla na trh uvedena zcela nová značka Belmo. Nabízela pouze kožené motocyklové oblečení. Společnost Belmo si díky svým stylovým motorkářským oblekům rychle získala oblibu na německém trhu s motorkářským oblečením.

Zrod značky Modeka se naopak odehrál v roce 1985. Tehdy, na přelomu osmdesátých a devadesátých let, získal trh s motocyklovým oblečením novou podobu. Především díky neustále rostoucímu zájmu nejen o kožené, ale především o textilní motocyklové oblečení.

Od té doby uplynulo několik desetiletí, během nichž bylo (a stále je!) navrhováno a zdokonalováno motocyklové oblečení Modeka. Vytváříme produkty s nejlepším možným poměrem ceny a výkonu. Záleží nám na vaší bezpečnosti a pohodlí při jízdě na motocyklu. Můžeme s jistotou říci, že naše motocyklové oblečení bylo téměř všude na světě - samozřejmě spolu se svými majiteli.

Více než 75 let zkušeností, více než 300 různých produktů v aktuální kolekci, 101 různých velikostí, miliony spokojených uživatelů po celém světě a nespočet kilometrů, které motocyklové oblečení Modeka ujelo.

Přesvědčte se sami!